Opalanie natryskowe FakeBake

Pięknie opalona skóra już nie musi wiązać się z przekonaniem, że jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych i jej przedwczesne starzenie. U nas spotkasz miłośniczki zdrowej opalenizny, które regularnie korzystają z zabiegu opalania natryskowego Fake Bake i dlatego tylko taką formę opalania oferujemy. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i produktach premium, których formuła oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki którym opalenizna jest równomierna i trwała, a skóra maksymalnie odżywiona. Nie musisz się już martwić o poparzenia, zaczerwienienia, smugi czy też inne niedoskonałości.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego osobiste preferencje i oczekiwania. Nasz team profesjonalistów dobierze preparat tak, aby Twoja opalenizna wyglądała perfekcyjnie i kusząco, uwzględniając karnację, rodzaj skóry, kolor włosów czy okoliczność.

DLA KOGO?

Zabieg opalania natryskowego Fake Bake jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni.

Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV np. bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne.

Odpowiednio dobrany płyn aplikowany jest na skórę w postaci delikatnej mgiełki, która natychmiastowo się wchłania.

Jak się przygotować do OPALANIA NATRYSKOWEGO?

Aby zabieg opalania natryskowego okazał się zadowalający, klientki naszego Instytutu muszą odpowiednio się do niego przygotować. Podstawą jest dokładne wygładzenie skóry całego ciała oraz pozbycie się martwego naskórka. W tym celu warto wykonać dokładny peeling. Jest to bardzo ważne, ponieważ skóra oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka o wiele lepiej chłonie preparat opalający – dzięki czemu opalenizna jest równa oraz utrzymuje się znacznie dłużej. Bardzo ważne jest również zadbanie o odpowiednie nawilżenie skóry – z tego powodu warto na kilka dni przed planowanym opalaniem stosować dobrej jakości balsamy i mleczka do ciała.
W dniu, w którym planujesz skorzystać z usługi nie powinnaś jednak nakładać na swoją skórę zbyt wielu kosmetyków a zwłaszcza tłustych kremów, które mogą sprawić, że preparat, który stosujemy nie pokryje równo Twojej skóry.

W CO SIĘ UBRAĆ?

Wiele naszych klientek zadaje sobie to pytanie. Część wychodzi zaś z założenia, że ubiór nie jest ważny. Jak wygląda prawda? W dniu, w którym korzystamy z opalania natryskowego warto postawić na odzież w ciemnych kolorach. Może bowiem zdarzyć się tak, że nie do końca wchłonięty przez naszą skórę preparat zabarwi ubrania w jasnych barwach. Lepiej nie ryzykować.
Poza tym, ubranie, w którym przychodzimy na zabieg powinno być luźne i wygodne. Zbyt obcisły strój może bowiem zetrzeć z naszej skóry preparat opalający, przez co efekt zabiegu nie będzie idealnie równy. Aby tego uniknąć warto postawić na gwarantujące swobodę ruchów spodnie oraz luźną koszulkę.

OPALANIE NATRYSKOWE – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przejdźmy do samego zabiegu opalania natryskowego. Jak wygląda? Odbywa się w specjalnym namiocie, do którego należy wejść nago lub w bieliźnie jednorazowej zagwarantowanej przez nasz instytut. Doświadczony kosmetolog, za pomocą specjalnego urządzenia rozpyla równomiernie mgiełkę z preparatu opalającego, która osiada na naszej skórze. W naszym Instytucie używamy nowoczesnego sprzętu, który rozpylając wysokiej jakości preparaty marki SunFX zapewnia idealne pokrycie kolorem każdego fragmentu ciała. Całość zabiegu trwa około 25 minut. Podczas pierwszych 15 nanosimy na ciało preparat opalający, podczas kolejnych 10 trwa suszenie skóry. Efekt opalania jest widoczny od razu. Nie musisz więc czekać na pojawienie się pięknego kolorytu skóry.

Opalanie natryskowe Siedlce

Cena standard  : 130zł